| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Cu toții știți acele huse de telefon tip carte.Eu am avut una din piele sau ma rog ce material era, și partea aceea unde sta telefonul era din silicon. Am desprins partea de silicon ca să am doar husa de spate și mi-a rămas adeziv din ăla pe spatele husei, stiti cum îl pot îndepărta? dau fundă

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Incearca cu diluant. (Acesta va decolora si husa.)

| octav005 a răspuns:

Cu alcool izopropilic. are 99% alcool.

| Edmonds2342 a răspuns:

Încearcă cu alcool sanitar (sau spirt). Sau cu un detergent de prin bucătărie mai puternic.

| Navigator69 a răspuns:

Păi i ați altă husă
Sau încearcă să încălzesti adezivul, dar cu grijă să nu topesti husa
Funda? laughing