| puscahoreangaion a întrebat:

cum elimin pagina virus do search din internet explorer!
si cum repar pictograma internet explorer dau funda!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Descarca adwcleaner il rulezi, va restarta pc si dupa aceea restabilesti in optiuni preferinta ta: google sau bing... etc- poti de asemenea dupa acesti pasi sa faci o scanare si cu malwarebytes. noroc.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Http://malwaretips.com/blogs/do-searches-virus-removal/ aici iti spune mai multi pasi, insa eu cred ca ceea ce ti-am scris e suficient. dacahttp://malwaretips.com/blogs/do-searches-virus-removal/ vrei mai multa siguranta in acest tutorial iti ofera ceva mai mult.