| 1AlexS a întrebat:

Cum pot face pe facebook sa poata alte persoane sa ma urmareasca....Adica sa scriee ca la altii, Urmaresc "n"persoane.Am inteles ca trebuie sa aia neaparat 18 ani! Alta solutiee?

Răspuns Câştigător
| DamaDePica a răspuns:

Schimba data ta de nastere si o sa poti fi urmarit de alte persoane.Si da, trebuie sa ai peste 18 ani. Nu exista alta soluie. Sper ca te-am ajutat. Pupis!:*

| DamaDePica a răspuns (pentru DamaDePica):

Merci pentru fundita kiss!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca nu ai 18 ani nu e nici o solutie! Daca ai 18 sau peste -> CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' (FOLLOW) DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!

| xAncuta a răspuns:

Poti sa schimbi anul nasterii.;-)