| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ajung din 13 Septembrie la Spitalul de Arsi Bucuresti? Daca se poate sa imi spune-ti cat mai exact, ar fi grozav.

Răspuns Câştigător
| AlexCraescu a răspuns:

Spitalul de arsi este pe Calea Grivitei. De la 13 septembrie e ceva de mers. Cea mai simpla si sigura cale este taxiul, insa daca tineti neaparat aveti la dispozitie metroul. De la 13 Septembrie aveti 2 optiuni pentru metrou, este putin departe, insa e cel mai simplu dupa taxi. Statiile pe care le cautati sunt fie Izvor, fie Unirii, depinzand de care veti fi mai aproape. De acolo mergeti cu metrou pana la Basarab si apoi schimbati si mergeti pana la Grivita. De acolo e putin de mers pe jos. Toate bune!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iei un taxi.