| anonim_4396 a întrebat:

Cum se calculeaza castigul pe un bilet la pariuri sportive daca am un meci amanat? de ex. am 645 lei castigul total si castigul net este de 560 lei

3 răspunsuri:
| MihaiPavel21 a răspuns:

Salut!

Dacă un meci este amânat la pariuri sportive atunci se așteaptă maxim 48 de ore până se joacă iar și dacă nu respectă intervalul atunci i se atribuie cota 1.

Sper că ți-am fost de folos!

| anonim_4396 explică (pentru MihaiPavel21):

Pai da asta stiu si eu, ce ma intereseaza pe mine este cum se calculeaza castigul daca am un meci amanat am un bilet cu 645 lei castigul total (560 lei castigul net)

| LeonovATgates a răspuns:

Salut, dupa un meci primesti suc gratis la casa.