| Tentacle111 a întrebat:

Cum se procedeaza atunci cand vrei sa vinzi ceva pe tocmai.ro? Explicati-mi putin mai detaliat.Multumesc,funda.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci cont, pui anuntul si astepti sa fii contactat de vanzator.

| Blamely a răspuns:

Faci un cont, faci poza la ce vrei să vinzi, dai click frumos pe "adaugă anunț" completezi chestile de acolo, bagi poza si aștepți sa te sune cine il vede și e interesat.

| ionycaAmy a răspuns:

Pai faci poza obiectului care vrei sa il vinzi (dupa ce iti faci cont) si pui anuntul. acolo iti cere foarte multe detalii astfel incat cumparatorul poate oberva mult mai usor. apoi iti pui ce pret crezi tu dar exista si varianta de : negociabil happy