| Tryndapere a întrebat:

cum sunt caminele la UPB? Sunt locuibile? Internetul si cablul trebuie platit separat?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Bineînțeles, dacă nu erau locuibile nu mai stăteau atâția acolo. Internetul este inclus in preț, iar cablu nu este pentru ca ei au contract doar pentru internet, dacă vrei televizor trebuie sa îți tragi tu singur cablu și sa îți faci abonament.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Încă ceva: nu știu la ce facultate ești pentru ca in funcție de facultate sunt cămine diferite, 3 categorii mai exact.
- camere de 4 persoane cu baie proprie
-camere de 4 persoane cu chiuveta in camera și bai pe hol
-camere de 2 persoane cu chiuveta in camera și bai pe hol