| maruneakflorin a întrebat:

dacă am dat azu o comanda de pe evomag peste câte zile ajunge?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai devreme joi.

| MoonWolf a răspuns:

Depinde,daca in orasul tau este un sediu de la firma aceaa, cel mai probabil azi sau maine, dar dac nu este peste 2 zile, iar daca stai la tara, peste 4-5.

| Mihai_Patrascu_1982 a răspuns:

90% - in 24 ore
uita-te pe pagina produsului si spune clar cand ajunge daca produsul este IN STOC FURNIZOR sau IN STOC MAGAZIN.
Pentru alte informatii despre stoc, contacteaza-ne pe customerservice@evomag.ro sau 0372.173.600

Multumim.

| LifeTrashTbh a răspuns:

De obicei, aceste comenzi pot veni in ceva timp...depinde de ce comanzi. Poate dure intre 3-10 zile, de obicei.