| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU. Dacă am făcut ceva ilegal și am fost surprins de camerele video pot fi prins la politie atunci când îmi renoiesc buletinul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca cineva ar astepta sa te duci tu sa iti schimbi buletinul daca te-a prins ca ai comis ilegalitati?

| nukeyly a răspuns:

Ilegal? daca nu esti cautat in 7 state pentru ucidera balenelor in desertul sahara
si nu ti-a spart nimeni usa cu tancu e putin probabil sa te astepte premeditat la sectie intr-o mutare de Gari Kasparov,
dar; in urmatorii 35 ani poti sta cu musca pe caciula la cum se misca justitia in ro,
sau mai poti cand mergi dupa buletin sa recunosti ca
ai talet pentru X Factor.

| Eriii a răspuns:

Daca păna acum nu sa întâmplat nimic cu poliția nu cred că a fost atât de grav ce ai făcut și nu le-a pasat, deci nu cred că o să patesti nimic