| piticull a întrebat:

daca am trimis poze pe facebook cuiva, si daca am sters mesajele mai pot recupera pozele? Si cum?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Rogi persoana sa ti-le trimita inapoi, ca le-ai sters din greseala.
Daca le ai trimis de pe telefon si poza a fost salvata pe cardul de memorie, atunci poti si de acolo, dar daca le-ai sters, atunci probabilitatea scade si costul creste vertiginos, dupa fiecare noua scriere/salvare pe card!

| Adry05 a răspuns:

Poate le mai gasesti la fisierele media ale conversatiei, incearca, daca nu, roaga persoana sa le retrimita.

| GdX a răspuns:

Nu ai cum sa le mai recuperezi decat sa le ceri persoanei respective. Daca cumva le-ai trimis de pe telefon, undeva in memoria lui exista un fisier messanger in care se salveaza pozele ce le trimiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga persoana sa ti-le trimita inapoi