| suzyloveinair a întrebat:

daca am uitat niste monede in niste buzunare de cand am fost cu prietenele in oras si am bagat haina in masina de spalat, vor mai fi monedele ok?

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Monedele sunt ok cu sigurantawinking problema e la masina de spalat laughing le gasesti in cuva sau in filtru.

| Bizon95 a răspuns:

Strici masina de spalat daca uiti monede
in plus or sa ajunga in filtru, care (la unele masini de spalat) e CRIMA de demontat si apoi CRIMA SI TEROARE de pus la loc (undeva in josul masinii, trebuie sa stai pe burta si sa apesi ca nebunul dintr-o laterala unde nu ai forta, ca sa permita 2mm pana ajunge la filet, verificat de 15 ori daca ceva nu il blocheaza, si NUUUUUU VREAAAAAAAA, DOAR D'AIAAAAAA... moama ce nervi mi-am facut tongue )

| Goddessss a răspuns:

Da, cu siguranta.

| Denisa0954 a răspuns:

Da, nu vor pati nimic

| Trickster a răspuns:

Monedele da, masina de spalat poate nu

| suzyloveinair explică:

Salut TPU! am revenit cu un update! monedele sunt curate si in regule, iar masina de spalat a supravietuit.