| TheStreetBoy a întrebat:

^^
Daca eu mi-am creat un cont virtual (PayPal) inainte de a-mi crea un cont real de iban la vreo banca, iar in timpul acesta am strans ceva bani in contul de Paypal, se pot transfera banii din contul de paypal in noul cont real pentru a-i putea retrage? adica am dreptul de a atasa contul virtual la cel real? sau trebuie neaparat sa-mi fac altul? multumesc anticipat

1 răspuns:
| Ionutzu_6007 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci altul dar mai uitate si la raspunsurile altora vezi ce-ti zic si ei...