| TheRaul556 a întrebat:

daca faci o pagina pe facebook si mai alegi pe altcineva administrator, celalalt admin te poate sterge?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Esti creatorul paginii, si il poti pune cu functie mai mica adica doar sa incarce poze si sa faca unele modificari la descrierea paginii tale. Atata, dar nu poate sa te stearga doar tu esti Detinatorul pagini tale. Funda!

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Buna! Nu te poate sterge nimeni, pentru ca esti 'fondatorul' paginii.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Daca il pui ca Manager, poate sa te stearga.

| Aalecsa a răspuns:

Nu,poti sterge un admin in cazu in care esti manager sau creatoarea paginii. Funda?