| tigru18 a întrebat:

Daca imi fac abonament la tren pe ruta Caracal - Craiova pe o luna, e valabil sa ma intorc inapoi de la Craiova la Caracal sau trebuie sa fac altul?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Te rog dispari cu glumele tale de prost gust.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Abonamentul e tur retur!

| Bizon95 a răspuns:

Iti raspunzi singur:
ai scris RUTA Craiova Caracal, nu DIRECTIA...
in plus e de minim bun simt ca e tur-retur, nimeni nu isi face abonament la tren intr-o directie si apoi se intoarce cu elicopeterul inapoi... de fiecare data!

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu mai circula la ocazie! Fă-ți abonament imediat. Este tur-retur.

| Cătălina1115 a răspuns:

Nimeni nu se mai întoarce de la Caracal?
Decât violat, răpit și îngropat de viu în cel mai bun caz.
Srry de ironie

| tigru18 explică (pentru Cătălina1115):

Dispari te rog frumos, daca s-a intamplat cu Dinca asta nu inseamna ca trebuie sa jignesti, asa ca dispari

| tigru18 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Bine ziswinking te salut

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Cătălina1115):

Te rog dispari cu glumele tale de prost gust.