| ZeUs13 a întrebat:

Daca nu am achitat ultima rata,respectiv nr.3, care reprezinta taxa pentru facultate pot da examenele si primi notele, sa zicem ca o sa intarzii cu plata pana dupa terminarea sesiunii.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Examenele le poti da, notele le poti primi, dar daca nu platesti taxa, iti va ramane situatia neincheiata. Ideal ar fi inainte de sesiune sau in timpul sesiunii, cazul cel mai grav. Fa un mic efort, imprumuta-te. E pacat sa ramai cu doua rate platite si, din cauza uneia, sa ramai cu situatia neincheiata. sad