| RaducuCristian19 a întrebat:

Daca sunt de etnie slovak, intru mai usor in examen? *CEVA ADEVERINTA*

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca dai examen la slovaca

| RaducuCristian19 explică (pentru suntserios):

Trebuie să vorbesc cu un profesor?

| suntserios a răspuns (pentru RaducuCristian19):

Nu credeam ca esti in stare sa pui doua intrebari din care sa nu pricepem nimic. Dar ai reusti, bravo.

Acu reformuleza sa stim si noi despre ce examene te referi. Sau tu doar vrei sa dai un examen si atat?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești țigan slovac, sunt locuri reținute. Na sledanou!

| RaducuCristian19 explică (pentru sadrian46):

Nu stiam că se afla persoane dezgropate pe TPU, lol

| Salontanul a răspuns (pentru RaducuCristian19):

"Persoane dezgropate"? De ce? Sunt si persoane ingropate? Daca te referi la morti, mortii nu mai sunt persoane potrivit DEX: "Individ al speciei umane, om considerat prin totalitatea însușirilor sale fizice și psihice; ființă omenească". Nu mai sunt persoane pentru ca nu mai au insusiri fizice si psihice. Sunt doar "morti".

| RaducuCristian19 explică (pentru Salontanul):

I-am spus asa in mod ironic, evident, că aceste persoane in loc să dăruiască o mână de ajutor, dau cu piciorul.Aceasta persoana este de joasă speță.

| Salontanul a răspuns (pentru RaducuCristian19):

Ti-a dat o mana de ajutor: doar tiganii au locuri rezervate!

| RaducuCristian19 explică (pentru Salontanul):

Ce pupincurist esti, presupun că si acum votezi cu psd, d-aia ai o mentalitate de tot *** laughing
"Doar țiganii au un loc rezervat" ce te face pe tine să mă caracterizezi asa? Țigan, din ce motiv? i wait for this.

| RaducuCristian19 explică (pentru Salontanul):

Daca mă gandesc mai bine, imi dau seama ca vorbesc cu 2 dobitoci, care cauta orice fel de scandal si atentie, si niciun fel de ajutor!
Boss, stai acasa!

| suntserios a răspuns (pentru RaducuCristian19):

Mai citeste un pic intrebarea

"Daca sunt de etnie slovak, intru mai usor in examen?"

fara niciun rost ca nu nu putem ghici despre ce examene vb tu si pe urma vezi cine e dobitocul mai mare aici

| RaducuCristian19 explică (pentru suntserios):

Slovaka*

| doctorandus a răspuns:

Slovacii nu au fost/nu sunt discriminați în România. De aceea nu se face discriminare pozitivă cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slovacii sunt obstaculati intelectual deci da nici nu trebuie sa mai dai examenu