| codrincodrin a întrebat:

Dau funda daca ma ajutati!winking As dori sa folosesc aplicatia AliExpress dar nu prea am incredere. happy Ar putea cineva care a comandat sa imi spuna daca trebuie sa platesc ceva (am vazut ca scrie free shipping, dar tot nu cred laughing) ) si as mai vrea sa stiu cum ajung produsele comandate (m-am gandit ca prin posta probabil). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ToANewUnderstanding a răspuns:

Produsele ajung in functie de modalitatea de livrare.
In general cele free shipping sunt prin posta pentru ca e mic pretul.
Eu unul am comandat niste cabluri din china, urmeaza sa le primesc luna aceasta.
Ce trebuie sa stii e ca dureaza foarte mult transportul... poate ajunge pana la 2 luni din momentul expedierii.
De platit platesti in avans, cu cardul, iar cat despre garantie si siguranta livrarii depinde de vanzator. Te uiti pe pagina vanzatorului si citesti politicile aplicate produselor comercializate de el.