| Sports a întrebat:

dau fundita!

Am 2 intrebari:

1.In curand o sa-mi cumpar Samsung galaxy s advance si acesta are android 2.3.6,sa anuntat upade la versiunea 4.1 jelly bean... se merita facut upade la aceasta versiune...este mai rapida?

2.Este un joc popular pe iphone unde te urmareste un politai (ceva) si tu trebuie sa sari peste vagoane de tren. zbori etc...cum se numeste?

1 răspuns:
| danthe20 a răspuns:

Buna, 1 merita facut update-ul la s advence cu jelly bean e foarte tare
si 2 se numeste sabway surfers si e si pe andois e free nu uita de fundita happy