| Sports a întrebat:

dau fundita!

Am 2 intrebari:

1.In curand o sa-mi cumpar Samsung galaxy s advance si acesta are android 2.3.6,sa anuntat upade la versiunea 4.1 jelly bean... se merita facut upade la aceasta versiune...este mai rapida?

2.Este un joc foarte popular pe iphone unde te urmareste un politai (ceva) si tu trebuie sa sari peste vagoane de tren. zbori etc...cum se numeste?

1 răspuns:
| alexander497 a răspuns:

1. Da este foarte bun update-ul pentru ca daca nu ai acel update nu poti juca multe jocuri cu grafica mai buna. Daca ai updateul vei putea juca jocuri cu cea mai buna graficawinking.

2. Nu stiu, dar sunt multe jocuri de acest fel. Funda?