| Sports a întrebat:

dau fundita!

Folie de protectie tip mata este buna?

Am un Samsung galaxy s advance si vreau sa cumpar aceasta folie:

http://www.okazii.ro/folii-de-protectie-telefon/2x-folie -ecran-mata-anti-amprente-antiglare-Samsung-i9070-galaxy -s-advance-set-de-2-buc-transport-gratuit--a120375890

ce parere aveti, este buna?

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Din pacate linkul tau nu merge asa ca nu am putut sa vad ce fel de folie e, dar iti pot da unele date generale despre folia mata compatibila cu samsungul tau:
• Suprafata Mata: Reduce urmele de amprenta, reflexiile si mareste vizibilitatea display-ului la utilizare sub surse de lumina
• Protectie de durata impotriva zgarieturilor si a prafului
• Nu lasa urme reziduale dupa inlaturare
• Nu prezinta probleme de compatibilitate cu touchscreenul