| 200GaByTzUu200 a întrebat:

dc nu imi merge microfunu de la casti l-am pus in mufa care trebuie dar nu stiu ce are un prieten mi-a dat microfonu lui dar tot nu a mers dar la el ii merg e problema de la unitate? sau trebuie setat ceva dau Funda!

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Verifica in Control Panel la Sounds daca nu cumva e dat "mic" pe mute sau volum minim, daca e totul in regula, poate nu ai drivele audio instalate corect, sau e defecta placa audio(se intampla foarte rar)!

| 200GaByTzUu200 explică:

Gaby_trif23 nu stiu daca le am instalate