| njohn a întrebat:

de cand mi-am resetat telefonul la setarile din fabrica, laptopul nu imi mai recunoaste cablul de date; imi apare USB Device Not Recognized.
Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| UIV27 a răspuns:

Intrii la setari, setari dezvoltate (e iconita cu 2 acolade) dai de sus chestia aia ca un buton si o pornesti, iti va aparea ceva, dai ok, dai la depanare USB, iti apare din nou ceva si dai ok si gata

| UIV27 a răspuns (pentru UIV27):

Sa imi spui daca a mers

| njohn explică (pentru UIV27):

Nu merge tot la fel imi apare in pc :USB Device Not Recognized

| EusebiuR a răspuns:

Cand conectezi telefonul la laptop pe telefon trebuie sa iti arate 2 casute care trebuie bifate (la android)

| njohn explică (pentru EusebiuR):

Acum nu imi arata nimic