| MarianAlexandru17 a întrebat:

De cateva zile am realizat ca nu imi merge webcam-u la laptopul meu, l-am tinut doar pentru jocuri, dar am avut nevoie intr-o zi de web si de microfon si am constatat ca nu le am instalate..cred, nu stiu cum sa o caut sau ce driver sa instalez, am un program cu care am instalat si alte drivere la laptop dar nu am dat de nici un webcam sau ceva asemanator, programul este: Driver Genius Professional Edition si am Dell Inspiron 7520 editie limitata, windows 7, ma poate ajuta cineva? funda!

1 răspuns:
| Levente_Salajean_1982 a răspuns:

Aici intrand, poti detecta automat daca driver-le instalate.
http://www.dell.com/......ctselector