| igorpetrovici a întrebat:

Salut TPU! De ce liceele tehnologice asa de prost?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumva esti la un asemenea liceu?

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca acolo merg cei care nu invata bine.

| sierra1 a răspuns:

N-ai nevoie de răspuns, (re)citește-ți intrebarea!

| oglindasultanului a răspuns:

Nu te mai lua dupa smecherii aia care te indruma spre alte domenii.

| StrongHeart a răspuns:

Reformuleaza intrebarea in limba romana sa intelegem si noi, prostii satului.

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Înlocuiește carnatul de "?" cu un simplu punct și o să fii mai credibilă.
Daca nu, tot ce faci este sa îl întrebi pe StongHeart dacă tu crezi că el a făcut școala la un liceu din ăla.

| VoidEternal a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Ah, erau emoticoane.
My bad.
Still though.

| Vântulalb a răspuns:

Ca sa aiba acces la un liceu si unii ca tine. Si sa se laude apoi cu o diploma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa spui de ce se invata asa de prost, mai ales la partea practica?
Pentru ca nu exista investitii si nici interes in investitii de materiale didactice specifice acelor licee.

Răspuns utilizator avertizat