| ioan452 a întrebat:

De ceva timp am auzit ca se vor interzice tigarile mentolate. E adevărat? Știu ca de câțiva ani apărea la știri ca se interzic dar nu s-a întâmplat asta și nu știu ce sa cred. Întreb pentru ca de când fumez doar țigările mentolate mi -au plăcut și nu pot sa fumez o tigara normala nu-mi place deloc. Fumez de aproape un an. In caz ca se interzic ce sa fac sa scap de dependentă de tigari mentolate și sa fumez tigari normale?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti face nimic special. Incerci normale, Sau treci pe Iqos sau Kent Glo, cae inca au arome.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tocmai de asta s-au interzis. Pentru ca "plac" oamenilor, ca si cum ar fi bomboane.

| flixbuster a răspuns:

Io zic sa profiti de moment si sa te lasi de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu ca s-au interzis pe 20 mai.
https://www.viata-libera.ro/......in-romania

| oz_1736 a răspuns:

Sunt interzise de pe 20 mai. Mai bine renunta la ele