| anonim_4396 a întrebat:

de ceva timp motanul meu de 7 ani a inceput sa miroasa urat l-a spalat si nimic cineva mi-a spus ca miroase ca are niste bube, altcineva mi-a zis ca are otita si de aia miroase asa...astept un raspuns de la voi.

5 răspunsuri:
| DeathLord93 a răspuns:

Pffff arunca-l dq la 7 ani e hoit deja nu mai e motan

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

E posibil să fie sezonul de împerechere sau ceva şi de asta şi-a schimbat mirosul, motanul meu aşa face laughing

| alexia29 a răspuns:

De ce nu te duci cu el la veterinar? ......saracul motan sad

| okays a răspuns:

Buna. Nu ne putem da seama noi ce are...Du-l neaparat la veterinar!