| Fara7390 a întrebat:

Deci, nu am intrat pe Facebook 12-13 ore si iubita mi-a dat mesaje pe mess, cand am intrat noaptea pe la ora 02:00 i-am raspuns apoi dupa 15-20 de minute a intrat si ea. A zis ca a mai intrat pe la ora 23:00 dar eu nu eram activ, dar eu cand am intrat imi arata ca fusese activacu 5 ore in urma, apoi am facut calculul si daca ar fi intrat la 23 cum a zis, trebuia sa imi arate ca a fost activa cu 3 ore in urma.
De ce m-a mintit? Credeti ca ma insela?

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sincer, tu nu i-ai tras nici o minciunica pana acum?
Si, mintind, ai inselat-o, nu?
happy
Eu zic ca e cale lunga de la minciuna la inselare. Mai ales ca, in ce priveste timpul, pe Facebook poti fi prins usor, deci, ori ai o prietena prostuta care nu isi da seama asta, ori a fost o neglijenta din partea ei in ce priveste timpul cand a fost pe Facebook.
Si vorba lui suntserios, tu esti mai susceptibil de inselare, 12 ore nu ai facut nimic, si biata fata ti-a tot trimis mesaje... happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai intrat 12 ore pe Facebook... pai inseamna ca tu o inseli pe ea.

| Fara7390 explică (pentru suntserios):

Eii, da..Nu am avut timp
Totusi, nu inteleg de ce a zis ca a intrat, cand mie mi-a aratat ca era activa de 5 ore, daca intra cum a zis ea. trebuia sa imi arate ca a fost activa de 3 ore.

| suntserios a răspuns (pentru Fara7390):

Eu zic sa ii scrii lui Zuckerberg... sa ii spui sa din cauza panaramei lui de Facebook tu ai probleme cu fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te inseala, cu vreo 3, nu cu unul, e grav!

| SimonaBubu a răspuns:

Tu ești de vina că nu ai intrat atâta ore.Nu cred că te înșeală încearcă să vorbești cu ea ce ai de lămurit.

| PooPy4YooU a răspuns:

Sa fiu sincer, nu stiu.
Ori a vrut sa te incerce cu ceva, ori este un bug al Facebook-ului. Spun asta deoarece si mie mi se intampla uneori ca lumea s ma vada activ desii eu dorm si am netul dezactivat sau ca dau seen desii nici nu stiam de mesajul ala. Poate asta este un altfel de bug;-?