| MihaelaDart a întrebat:

Doresc să îmi deschid un cont bancar online, deși doresc câteva sugestii ce banca vă mulțumește pe voi din punct de vedere a comisionului, beneficiile pe care le oferă?

Sa menționez am avut ING Bank mi-a fost blocat contul acum 4 ani și am dorit să-l reactivez și din păcate nu se mai poate, online nu mi se permite doar dacă eram client nou (cea mai mare tâmpenie mi se pare) și ca să-mi fac altul trebuie sa fiu in țară, in acest moment nu se poate, așa că prefer online să-l deschid. Știu asta căci tocmai ce am vorbit la telefon cu un consultant ING.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O banca ce are comisioane mici: https://www.bancatransilvania.ro/neo-cont/

| MihaelaDart explică (pentru Salontanul):

Mulțumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru MihaelaDart):

Cu placere! Multumesc si eu!