| DejaVuDoc a întrebat:

doresc sa invat cum se monteaza un sistem de supraveghere video si cum sa aleg componentele ideale pentru acest lucru. Tutorialele de pe internet sunt vise urate, caci sunt 80% pline de reclama si nu inteleg nimic, iar pe TPU gasesc doar link-uri spre error 404. Doresc sa montez un sistem offline. Stiu ca principalele componente sunt DVR si evident camerele. Dar in rest? Cum le aleg, de ce criterii tin cont? Cu ce le conectez intre ele?

PS: Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Kovacs_Angelica_1999 a răspuns:

Salut, poti gasi instructiunile pe internet sau de nu pe Youtube.