| Giocodimano1 a întrebat:

E de incredere site-ul asta https://store.nike.com?
Daca da in cat timp ajunge comanda

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Incearca https://www.nike.com/ro/en_gb/ (e varianta pentru Romania cu preturi in lei).

Da, e sigur site-ul si dupa politica lor de livrari, o sa primesti produsul intre 3 si 9 zile lucratoare.
Taxele de livrare sunt 40 de lei pentru comenzi mai mici de 800 lei si gratis daca ai comanda mai mare de 800 de lei.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar fi ca site ul oficial nike sa nu fie de incredere?

| relian a răspuns:

Intrebi daca firma Nike este de incredere?laughing hai ca esti tare, ce intrebari mai pui.Ce arati tu este magazinu online a firmei Nike, deci cam ce crezi asa dupa tine, este de incredere sau nu? Cred ca nici nu mai era nevoie sa intrebi.
Referitor la ce intrebi legat de comenzi si daca ajunge, nu cred ca tu din RO poti cumpara de pe adresa ce ai dato aici.Adresa este Nike nord america, aia nu-ti vinde tie, o sa iti spuna sa mergi pe nike europa sau RO daca au. Odata tot aici cineva a intrebat parca acelasi lucru.Eu am intrat pe adresa data de tine, am vorbit la telefon cu cineva siau spus sa accesez nike.ro probabil acolo raspund altii.
Daca vrei sa cumperi direct de la adresa ce ai aratat, cauta pe cineva care locuieste in America daca cunosti, daca ai pe cineva si iti cumpara ala siti trimite apoi.In America spre RO exista o companie care duce pachete foarte ieftin dar dureaza foarte mult, le duce cu vaporu, deci vaporu ala trebuie sa fie incarcat, nu pleaca ala cu 3 lulele. Dureaza intre 1-3 luni.Asa trimit toti romanii din america pachete in RO.

| Giocodimano1 explică (pentru relian):

Frate nu aveam de unde sa stiu ca e site-ul oficial al firmei....doar am intrebat.