| OneTap a întrebat:

Salut TPU! Exista vreo metoda prin care sa aflu numele persoanelor cu care am calatorit(cu trenul)?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Da,FBI,SRI,Facebook d-asteahee hee

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, suni la CFR Călători și întrebi câte persoane au mers cu trenul dvs.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu!
Ți-ai pierdut iubita?

| Mosotti a răspuns:

Pai de ce nu i-ai intrebat sa zica numele daca tot ai calatorit cu ei in compartiment si ai vorbit cu ei?
Daca nu ai vorbit cu ei si vrei doar sa afli numele lor, nu poti, nu-ti va da nimeni lista cu pasagerii daca nu esti o autoritate gen politie sau altceva.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

El vrea numele lor, nu cati au fost.

| Mosotti a răspuns (pentru floresdemayo):

Sau iubitul, cine stie.

| al0o0o0 a răspuns:

Ii suni pe aia de la SRI, te rezolva ei.