| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Îmi pot face un card de credit cu copie de buletin?
Am buletinul in alta parte.
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Doar originalul. Daca il ai in alta parte, nu e normal. Originalele nu se lasa nicaieri.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu

| Wr3nch a răspuns:

In alta parte unde? Ei vor acte in original, nu copie. Doar la imprumuturile alea de tip iei o mie si dai inapoi 2 merge fara acte ca lumea.

| Brizbriz a răspuns:

NOPE
credit inseamna imprumut, o sa fie o zi absolut inghetata in iad, ziua in care o banca o sa iti dea bani pe ochi frumosi, ca de identificat nu poti sa te identifici, poti sa photosopezi o copie de buletin de sa zici ca esti Tesla si ai ramas fara bani de buzunar

| goguPatent a răspuns:

Nu poti. Originalul cartii de identitate trebuie sa fie mereu in posesia ta.