| mihainet a întrebat:

Imi puteti spune si mie care este cel mai bun laptop(gaming, film etc) dintre firmele ACER,LENOVO si ASUS.
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

CEl mai bun laptop de gaming 2012 este Battalion 101 X7200
http://computers.toptenreviews.com/......eview.html

Cel mai bun dintre marcile mentionate de tine este Asus G74SX
http://computers.toptenreviews.com/......eview.html
Bafta!

| seby4music a răspuns:

Sincer eu am un Acer extensa 5630z si merge perfect si la jocuri si filme, etc.

| mbzba a răspuns:

Cel mai bun este Asus happy

| Leo32 a răspuns:

Eu am Acer aspire 5742 si imi merg mai toate jocurile din ultimii ani la grafica maxima.Laptopurile Acer au procesorul foarte bun si pana si cel mai ieftin laptop Acer are un amarat de Intel core i3. Lenovo are un coleg de al meu e bun si ala da adevaru e ca l-a cam costat ceva...Asus sunt foarte bune mai ales generatiile astea noi cu i5, i7 dar si alea sunt scumpe. Daca vrei unul mai ieftin si bun ar trebui sa iti iei un Acer pentru e cel mai bun in raportul calitate/pret si daca ai noroc il gasesti si la promotie.Bafta si vezi sa nu cumperi porcarii laughing

| mihainet explică:

Apropo am uitat sa mentionez ca nu am mai mult de 2000 de lei. Va rog sa ma scuzati.