| anonim_4396 a întrebat:

In curand plec la drum lung. Ce sa fac ca sa nu ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| Helpmeforfree a răspuns:

Sa iti duci reviste,carti,ceva de colorat,un joc,telefonul cu cartela si net si casti pentru muzica, un jurnal, aparat de facut poze, mancare si apa, o jucarie.

Funda te rog

| anonim_4396 explică (pentru Helpmeforfree):

Mercii

9 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poți dormi.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Citesti o carte sau iti iei telefonul/tableta si stai pe ea

| blAster85 a răspuns:

Sa socializezi, daca ai cu cine, daca nu atunci muzica

| Helpmeforfree a răspuns:

Mersiii mult!

| xtreme1 a răspuns:

Un laptop cu 30/40 de filme bune (trimiti mesaj daca vrei sa-ti spun), socializezi daca ai cu cine, iti poti descarca aplicatii care te invata chestii noi, te uiti pe geam sa-ti imbogatesti imaginatia big grin

| RAf1224 a răspuns:

Pai poți citi (dacă nu ți se face rau),poți sa te joci pe telefon (dacă nu ți se face rău),poți sa joci cu cineva diverse jocuri (fazan,telefonul american etc.),poți sa dormi dacă poti,poți sa vorbești cu cineva despre excursie(sau ce o fii), poți sa fotografiezi peisaje de pe geam, poti sa asculți muzica, sa joci cu cineva spânzurătoarea sau avioanele, sa asculți muzica, sa vorbești cu cineva pe telefon, dacă prinzi wi-fi sa urmărești videoclipuri pe youtube. Etc. Sper ca te-am ajutat.

| EugenPROAnswer a răspuns:

Daca esti pasionat de desen atunici ia-ti creioane grafice si colorate si un bloc de dese. Dar daca nu ia-ti telefonul si un incarcator de masina. Iar daca nici asa incearca sa-ti faci temele de la scoala. Iardaca leai facut