| Ideeall a întrebat:

In legatura cu un site de jonglat (www.passepasse.com). Doresc sa-mi comand un diabolo si as vrea sa stiu daca cineva a mai comandat de pe acest site si doresc sa stiu daca este o firma serioasa adica din moment ce comand as vrea sa aflu cum procedeaza ei si cum este cu plata (prin posta sau prin courier?) si in cat timp ajunge comanda.

Răspuns Câştigător
| gabytuca99 a răspuns:

In primul rand comanda nu tio mai aduce bani ii trimiti prin posta si nu ti mai recuperezi si sa stii ca eu am comandat de la ei si am considerat ca este un site capana