| Blax01 a întrebat:

In vara, vreau sa fac o calatorie (tren in special) spre Resita, precizez ca sunt din Iasi.Din ce am cautat am observat ca exista doar curse indirecte (1 sau 2 schimburi).So..intrebarea e legata de schimburile trenurilor, cum se face? Ce fac cu biletu? Il schimb sau trebuie cumparat altul` sau caut trenul respectiv si ma urc cu acelasi bilet? Sper sa imi poata spune cineva cum ajung de la Iasi la Resita. FUNDA!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la gara, ceri bilet pana la Resita, la care tren doresti.
Iti vor calcula pretul total pe toate segmentele de drum.

Trenurile, traseele si costurile le poti afla aici:
http://www.cfrcalatori.ro