| Lawerence a întrebat:

Salut TPU!
Întâmpin o problemă cu aplicația BT pay de la banca Transilvania.
Când doresc sa plătesc cu telefonul îmi este refuzată plata, ieri mi-a mers toată ziua, astăzi nu.
Țin să menționez că am cheltuit doar 7 lei ieri! Deci nu e vorba de limită.
De la ce poate să fie?

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Mai bine platesti cu o aplicatie de tip wallet decat cu BT, crede-ma. Aplicatie mai plina de bug-uri decat BT n-am vazut nicaieri.

| 13kill13 a răspuns:

A primit aplicația un update? Știu că mai are probleme de genul când se instalează o versiune mai nouă. De obicei se rezolvă cu o reinstalare a aplicației.