| Dextăr21 a întrebat:

Salut.tpu, intrebare doar pentru cei care chiar se pricep..acum 2 ani am apelat la o firma de incalzire pe gaz. totul perfect au montat tevile alea pe sus pe langa casa nimic anormal..problema e ca acum am masina si nu mai pot construi un garaj din cauza tevi de gaze care e pe strada montata pe gard la jumate..as putea modifica doar teava acceia de gaz? ma refer sa o pun mai sus cativa metri? sa pot face pana la urma garajul pentru masina? si daca da.ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa mergi la aceea firma si sa soliciti modificarea, eventual si a proiectului (dupa caz).