| ionnutzzzz a întrebat:

Salut tpU! Intrebarea mea este urmatoarea: am un sistem desktop iar dupa ce stau vreo 3-4 minute dupa ce il pornesc mi se stinge monitorul si se aprinde inapoi ( este o chestie de 2 secunde ) dar se intampla destul de des. As vrea sa stiu daca ati mai patit si voi si ce as putea face... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danyshatAT a răspuns:

Fii atent cand deschizi pc-ul dai click dreapta pe desktop apoi dai click la propeties il deschizi si dai la screen saver si apoi la power si vezi daca hardul nu cumva sa fie setat sa se opreasca dupa 10 minute daca este setat il dai never la toate apoi apply si ok :*

| ionnutzzzz explică (pentru danyshatAT):

Ai avut dreptate. A fost pus sa se opreasca dupa 10 minute. Sper sa nu mai faca asa. Multumesc mult!

| danyshatAT a răspuns (pentru ionnutzzzz):

NU ai pentru ce mersi pentru Funda happy