| Biancaaaaaaaa a întrebat:

La mine in oras dimineata se aud cand ies din casa niste sunete ca niste unde parca produse de cer...de ce? Si de ce la tara cand merg nu am auzit niciodata

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

În ce oraș stai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele 7 trambite care anunta the end of the world (warning was jus a joke)

| Rd79 a răspuns:

Daca nu sunt chestii gen avioane/elicoptere prin zona, probabile un transformator pe un stalp? Se aud tot timpul anului? Doar dimineata? Se aud in tot orasul?

| Biancaaaaaaaa explică (pentru Rd79):

Doar dimineata. Nu st transformatoare pe langa casa mea. Dar se vede o centrala termica mai in departare

| Rd79 a răspuns (pentru Biancaaaaaaaa):

Pai si ai intrebat pe vecini?

| ShamelessQboy a răspuns:

Pai, si cum sunt undele din cer?
Fii mai specifică.
Pot fi zgomote mecanice sau de rezonanță, pana nu ne descrii exact nu avem cum sa intelegem.