| ☆♥spery♥☆ a întrebat:

La un telefon fix se poate afla numărul care a apelat ultima oară? Dacă da, cum? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu, nu se poate la tel fix, mai ales cele de la rds&rcs

| RфZaημtzα a răspuns:

Da.Scrie undeva down si dai clik acolo sau daca nu ai ridicat receptorul apare nr. pe ecran.

| nextlevel999 a răspuns:

Daca ai telefon de la romtelecom da se poate, intri pe siteul de la romtelecom de loghezi si te uiti la lista de apeluri

| Dolofănica a răspuns:

Nu se poate afla asta.

| symysymy a răspuns:

Eu stiu ca la telefonul meu fix daca ridicai receptorul si apasai steluta se forma ultimul numar---