| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
La vara as dori sa plec in alt oras sa muncesc.
As putea sa ma cazez la un internat ce apartine de vreun liceu? Fara sa fiu elev acolo doar pe timpul verii?
Ofer funda

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti din doua motive.
1. Nu esti elev
2. In vacanta de vara internatele sunt inchise, pentru ca elevii sunt in vacanta.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Amandino, mai ai multe raspunsuri asa de aiurite? De-asta ma ai pe mine si pe altii pe lista de ignore, ca sa nu putem raporta aberatiile tale?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, cum sa poti... mai punem ca sunt si inchise.

| sierra1 a răspuns:

"As putea sa ma cazeza la un internal ce apartine de vreun liceu? Fara sa fiu elev acolo dosr"

slabe șanse mai ales pentru unul ce nu se rupe cu acuratețea

| Anonim7391 a răspuns (pentru sierra1):

Eram la sala cand scriam asta nu eram atent ca o sa scrii tu desteapta bananei rolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim7391):

De aici rezultă durera-ți la patină in legătură cu intrebarea ta

| Anonim7391 a răspuns (pentru sierra1):

Nu mai mult rezulta durerea la patina fata de una ca tine

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim7391):

Ce supărat ești pe lume!

| Anonim7391 a răspuns (pentru sierra1):

Cum ti ai dat seama?
Esti foarte inteligenta rolling on the floor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca minor nu te poți caza nicăieri, pe cont propriu, în regim hotelier.

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

Era vorba de camin, nu hotel.

| Anonim7391 a răspuns (pentru sadrian46):

Iara aberezi si esti in necunostinta de cauza.
Cum poti tu demonstra ca sunt minor sau major rolling on the floor)?
Sunt Major, iar te ai bagat ca fraierul in seama

| sadrian46 a răspuns (pentru Anonim7391):

Din felul cum reacționezi aici. ești major în acte. Ai demonstrat.

| Anonim7391 a răspuns (pentru sadrian46):

rolling on the floor)
Ba tatae stai jos ai nota 4 rolling on the floor

| sadrian46 a răspuns (pentru Anonim7391):

Paricipi ți tu la greva fomiștilor, de dai note din burtă? Pace, pace!

| Anonim7391 a răspuns (pentru sadrian46):

Vezi bre sa nu iti pice slana dupa tine rolling on the floor si dupa sa comentezi

| Caro34 a răspuns:

Bună! Sunt internate care primesc și internate care sunt închise. Ai putea vb. cu directorul scolii ce are internat și poate te va primi. Mai poți încerca în campusurile universitare sau gazde! Numai bine!

| AmandinaDragan a răspuns:

Te poti caza unde vrei tu.