| dfwq23 a întrebat:

M-am certat cu varumiu, se crede nu stiu cine, e un slabanog si jumatate, ma ameninta ca ma bate, ca ma da pe jos insa eu incerc sa-l ignor insa se crede mai superior, crede ca fetele fug dupa el, insa toate fug de el.
As vrea sa invat, cum pot sa ajung cu piciorul pana la capul lui, vreau sa ii arat eu cine e smecherul. Il bate unu de la mine din clasa, si el fuge la aia mai mari ca sa il rezolve pe ala. Va rog, si niste videoclipuri cu batai.

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai de ce ai vrea sa lovesti cu piciorul care este o tehnica ce se invata in ceva timp, mai ales datorita mobilitatii pe care trebuie sa o castigi din exercitii...
Daca esti mai solid il poti dovedi corp la corp nu este nevoie de ceva de distanta cum sunt loviturile de picior.
Pur si simplu il pui jos ca la luptele greco romane sau cum spunem noi in popor trante.
Dar oricum violenta sa stii ca nu este buna, voi acum nu aveti minte de asta va credeti unul mai tare ca altul.
Oamenii maturi nu se cred unii mai tari ca altii pentru ca nu au ce-si dovedi unul altuia, viata nu este o competitie sportiva.

| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii voastri, poate este bine sa va impacati si sa va jucati impreuna.

| Cosmin86 a răspuns:

1. Du-te la un club de lupte, din "videoclipuri" doar copiii pampalai cred ca invata ceva
2. Invata sa scrii, NU EXISTA "mai superior", invata si tu putina gramatica.

Deci, DUPA ce nu mai esti analfabet, te duci la un club de lupte. Recomand MMA sau kickboxing.

| Celcestietot a răspuns:

Pai cati ani aveti si cam ce inaltime?

| Goete a răspuns:

Ai o problema grava

| deeeaqq a răspuns:

Văr-tu zici că e Zănoagă de la Puterea Dragostei.

Anyway, calmează-l și tu puțin, dacă știi ce zic =)

| Nătărău a răspuns:

M-am bătut eu cu vărumiu. Aia a fost bătaie. E un gras și jumătate care crede că fuge de poliție dar fuge cu poliția.

| Ionut231312 a răspuns:

Stai, tocmai ce vrei sa inveti sa il bati pe vara-tu in cateva zile? That's not how it works buddy.

Acum pe bune, du-te la ceva lupte(MMA, Kickboxing, Karate), nu ai cum sa inveti sa te bati din video-uri

| Drîgă_Andrey_2000 a răspuns:

Nu cred ca este nevoie! doar spune-i lu Ma-sa! sa vezi ce il invata pe el bataie!
oricum uite aici: https://www.youtube.com/watch?v=ICgVTBW9e0Y
Bafta Mane!

| Drîgă_Andrey_2000 a răspuns:

Sa dai cu sete! laughing
'Ba sa nu dai pana la Sange, si fara arme'