| Ragastens a întrebat:

mai am aproximativ 2 saptamani pana ma voi inscrie la facultate si as dori si eu sa stiu, daca venind din afara orasului unde se afla universitatea, dintr-o zona rurala mai exact, am vreun avantaj in a obtine un loc la camin?
Pe site-ul universitatii nu gasesc nici un detaliu in privinta asta.
Orice informatieeste binevenita, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Ai avantaj si mai ales daca esti si la buget, o sa ai o camera in camin, poti intreba la secretariat, o sa te indrume cei de acolo.
Va fi un pic greu la inceput pana te instalezi dar merita efortul