| tigru18 a întrebat:

Merita sa-ti faci cont la Unibet?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este un site de pariuri.
Pariul este un joc, care implică un risc financiar.
Dacă ești conștient de calitatea de joc a acestei activități, ca recreere, și aloci pentru ea o sumă rezonabilă care săă nu îți afecteze bugetul dedicat nevoilor personale, atunci merită.
Dacă accepți că poți să și pierzi acești bani fără să te afecteze emoțional, să joci ca o adicție, să pierzi bani mai mulți decât îți porți permite. merită.
Dacă nu, nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut231312 a răspuns:

Au o diversitate de pariuri, mai ales pe live, eu zic ca merita.(pariaza responsabil happy )

| MihaiPavel21 a răspuns:

Da,pentru au o gamă largă de pariuri și de cote la evenimentele sportive.Plus că au cotele mai mari ca la NetBet și Betano(am văzut pe Flashscore).