| sickoffallthings a întrebat:

Mi'am activat extraoptiunea web and walk mi-a mers internetul vreo 5 zile dar intre timp mi-a intrat cartela in perioada de gratie si nu imi mai merge internetul, eu stiam ca o extraoptiune tine o luna! Oare daca imi reincarc cartela si imi iese din perioada de gratie imi mai merge in continuare extraoptiunea sau iar o sa imi ia 3 euro?

Răspuns Câştigător
| kovacskriszti a răspuns:

Dupa ce rencarci numai trebuie sa activezi iar! Adica rencarci si extraoptiunea continua pana cand ai activat-o inainte sa intrii in gratie