| sylar2007 a întrebat:

mi-am cumparat fifa 13, l-am instalat si cand intru in joc dupa ce ma pune sa aleg in ce limba sa fie mi se inchide.de ce? am un laptop de ultima generatie special pentru gaming iar fifa 12 merge perfect

4 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Daca jocul nu este original si este crack-uit atunci s-ar putea sa fie din cauza asta.

| sylar2007 explică (pentru JohnnyWylde):

Am spus,, mi-am cumparat''deci este original

| JohnnyWylde a răspuns (pentru sylar2007):

Ma scuzi, nu am citit atent intrebarea.

| Bobi_Robi_1998 a răspuns:

Sylar,incearca sa-ti updatezi driverele la placa video la mine a mers si acum nu mai am probleme cu jocul. Funda?big grin