| Ghost01 a întrebat:

mi-am cumparat si eu un ceas automatic fossil townsman la 1100 lei si as vrea sa stiu niste pareri despre el, ceasul arata foarte bine si ramane in urma cam cu 10-20sec pe zi ce-a ce nu mi se pare mult avand in vedere ca e automatic.Niste pareri?

3 răspunsuri:
| IonutSiAtat92 a răspuns:

Vrei parerea mea sincera? Eu nu as da atatia bani pe un ceas....banii in ziua de azi nu merita sa ii investesti in lucruri inutile.Cu ce te ajuta pe tine acel ceas? Timpul trece la fel indiferent de ce ceas ai tovarase.

| Ghost01 explică (pentru IonutSiAtat92):

Nu l-am luat pentru masurarea timpului, pentru asta avem telefonul sau ceasuri electronice.Un ceas poate fi o bijuterie, accesoriu sau aparat de masurarea timpul.Eu colectionez ceasuri de mult timp si asa o sa fac în continuare indiferent ca am ora si minutu pe telefon sau nu.Iti inteleg perfect punctul de vedere si intr-o oarecare masura iti dau dreptate.

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru Ghost01):

Multumesc pentru apreciere, ma bucur ca nu m-ai inteles gresit.Nu am spus-o cu rautate.