| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU mi-am cumparat un parfum, si la inceput cand ma dadeam cu el persista foarte mult, acum de la un timp numai persista asa tare, oare ca m-am obisnuit cu el, dau funda

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Am un parfum de ceva timp pe care il simt la fel ca la inceput.

Sunt mai multe motive, unul poate fi cel spus de colegul Kaonashii.

| Kaonashii a răspuns:

Probabil nu l-ai depozitat bine. De obicei se tin intr-un spatiu inchis la temperaturi scazute ferite de lumina ca sa nu se altereze

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Kaonashii):

Da il tin la rece, unde nu e lumina stiu si eu de chestia asta