| Iulian_Costyn_1997 a întrebat:

Mi-am descarcat de curand Sony Vegas 13 si as dori sa fac un AMV insa mi se pare destul de complicat. As dori si eu sa mi se spuna instructiunile detaliat si in romana. Am gasit multe tuturiale insa nici unul nu mi-a fost de ajutor. Multumesc mult! FUNDA, promit!

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salutare. nu trebuie să ştii neapărat engleză, încearcă şi încearcă, până reuşeşti să faci ca acolo, nu este greu deloc, doar vezi şi tu unde apasă respectivul.
"How to make AMV with Sony Vegas13", scrii asta pe Youtube, multă baftă, nu e greu.

| SantalPorcocale a răspuns:

Invata engleza si o sa-ti fie de ajutor.